Back in the Game op donderdag 26 oktober

Ben jij klaar om het verschil te maken en samen te ontdekken hoe we ook mensen met een kwetsbare arbeidsmarktpositie mee kunnen laten doen? Dan is ‘Back in the Game’ hét event dat je niet mag missen! Op donderdag 26 oktober organiseert de Driessen Foundation in samenwerking met Lüün en de Harde Leerschool een inspirerende middag vol inzichten en praktische handvatten.

Wat kun je verwachten?

  • Theo Voortman van Lüün, die inzichten deelt uit het baanbrekende onderzoek ‘langs de zijlijn’ voor kansengelijkheid op de arbeidsmarkt;
  • Dirk Danen van de Harde Leerschool die je laat ervaren hoe je tweede kansen biedt aan kansarme jongeren, via het programma Kort&Krachtig;
  • Een succesverhaal van deelnemer Tygo van het programma Kort&Krachtig, die zijn persoonlijke reis deelt;
  • Ervaringen op het gebied van inclusief werkgeluk uitwisselen.

Meer informatie en aanmelden

Back in the Game vindt plaats op donderdag 26 oktober van 13.30 uur tot 17.00 uur op Brainport Human Campus in Helmond.

Lees alle informatie en meld je kosteloos aan. Laat je inspireren en bouw samen met ons aan een inclusieve arbeidsmarkt!