Inclusieve communicatie-stageplek beschikbaar

Binnen ons team bieden wij een stageplek aan voor iemand die nét dat beetje extra aandacht nodig heeft om tot een leerzame, succesvolle en leuke stage te komen. Met een passende plek en persoonlijke begeleiding hopen wij studenten met een ondersteuningsvraag werkervaring te laten opdoen binnen onze stichting om vervolgens in de toekomst stappen te kunnen zetten richting de arbeidsmarkt.

Wat vragen wij?

  • Een opleiding, affiniteit of een achtergrond in communicatie
  • Enthousiasme in je werk
  • Goede beheersing van de Nederlandse taal

Wat bieden wij?

  • Een stageplek voor 20 uur per week voor de duur van een half jaar of een jaar. Mocht de periode en/of het aantal uur afwijken dan zijn andere mogelijkheden bespreekbaar.
  • Communicatie-ervaringsplek binnen de stichting van Driessen Groep. Het uitdragen van onze missie ‘inclusief werkgeluk mogelijk maken’ is een belangrijk onderdeel om daarmee andere werkgevers te inspireren op het gebied van inclusief werkgeverschap. Tijdens je stageperiode leer je pakkende teksten schrijven voor diverse communicatie-uitingen. Je leert werken met deadlines en projectmatig werken.
  • Een informeel en fijn team waar alle ruimte is om vragen te stellen en te leren.
  • Extra aandacht en tijd voor persoonlijke begeleiding vanuit HRM
  • Waar nodig kunnen wij zorgen voor faciliteiten en voorzieningen
  • Stagevergoeding en dagelijks gratis lunch wanneer je op kantoor werkt

Interesse?

Voel jij je aangesproken en ben je nieuwsgierig geworden? Neem contact op met Joey Santegoeds, adviseur diversiteit & inclusie (0492-50 66 66 of joey.santegoeds@driessen.nl) voor meer informatie. Of solliciteer direct!